Breloczek lokalizator

Szukasz ciekawego, oryginalnego prezentu? Znajdziesz taki na notione.com Mały breloczek, przydatny i praktyczny, zadowolony będzie każdy. Produkt dla wszystkich kto chce zabezpieczyć swoje wartościowe przedmioty lub obawia się o bezpieczeństwo swoich bliskich, ten breloczek z pewnością ułatwi szukanie.

Dostępny jest w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym oraz białym. Niewielkich rozmiarów i lekki, przyczepić go można do kluczy, torebki, obroży, środków transportu np. do roweru, pomaga w zlokalizowaniu dzieci, osób starszych oraz telefonu. Energooszczędny, bateria bardzo długo działa, wodoodporny.

Użytkowanie jest proste, wystarczy przyczepić breloczek np. do kluczy, zainstalować darmową aplikację. Na telefon będziemy otrzymywać informacje gdzie zgubiona rzecz się znajduje. Świetny produkt dla ludzi w każdym wieku, nikt nie będzie miał problemu z używaniem, obsługa prosta. Ciekawy prezent dla młodzieży i ludzi starszych, którzy często gubią portfele, klucze, a ta rzecz pomoże w szybkim zlokalizowaniu i prześle dane na smartfona. Zgubisz telefon? Notione wyśle sygnał gdzie się on znajduje.

Strona sklepu jest przejrzysta, znajdziemy na niej dokładny opis produktu, adres firmy, jest również formularz kontaktowy, więc w razie pytań można się skontaktować. Jeżeli ktoś chce, więcej wiedzieć może zajrzeć na bloga, są ciekawe artykuły.

Lokalizator bluetooth można zamawiać pojedynczo, w zestawie dwóch produktów lub trzech. Firma oferuje również darmową wysyłkę od 99zł, 30 dni za zwrot, bezpieczną płatność, gwarancję, wysyłkę w ciągu 24 godzin. Darmową aplikację, którą można pobrać z Google Play lub App Store.

Dodatkowa oferta, lokalizator z wybranym przez siebie logo, z pewnością bardzo ciekawa opcja. Pożyteczna rzecz, jeszcze z własnym znakiem.

Na stronie przeczytacie również opinie klientów oraz ich oceny, to z pewnością pomoże w decyzji o zakupie produktu. Przeglądając te komentarze, widzę jedynie pozytywne.

Jeżeli szukacie innego, wyjątkowego prezentu dla ważnej osoby, chcecie zabezpieczyć swoje wartościowe przedmioty lub martwicie się o bezpieczeństwo swojego kota, psa, dziecka itp. warto zainwestować w ten produkt. Z jego pomocą można zlokalizować przez smartfona wszystko, do czego będzie przypięty, a jest mały i na pewno nie będzie zajmować dużo miejsca np. w portfelu.